Dzisiaj jest: 21 Wrzesień 2017    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

"W XX wieku powstały trzy niezwykłe wynalazki: kubizm, blues i polska wódka" - Pablo Picasso

Gutt Vodka – wódka premium oparta na tradycyjnej recepturze

Gutt Vodka to nowa marka wódek premium na polskim rynku. Wszystkie jej odmiany wyprodukowane są wyłącznie z polskiego żyta z ekologicznie czystych regionów Polski i zawdzięczają swój smak procesowi 4-krotnej destylacji oraz 2-krotnej filtracji. Marka oparta jest na tradycyjnej polskiej recepturze.

Jak głosi rodzinna legenda – korzenie receptur pochodzą z okolic Lwowa, gdzie pradziad właściciela otrzymał od swojego przyjaciela – mnicha zielarza – recepturę ziołówki i pieprzówki. Zezwolenie na produkcję wydał ponoć sam Bolesław Jerzy II. Wytwarzane metodami rzemieślniczymi na Podlasiu są żywą historią, zarówno rodziny,  jak i całej polskiej destylacji. Tak rozpoczęła się tradycja tworzenia alkoholi trwająca w rodzinie do dziś. Receptura Pepper Gutt Vodka oparta jest na sześciu gatunkach pieprzu, podczas gdy smak Herbal Gutt Vodka nadaje mace

rat z ponad 30 rodzajów ziół i korzeni.

Wódki marki Gutt dostępne są w sieciach handlowych, placówkach indywidualnych oraz restauracjach. Marka planuje również ekspansję na kilka europejskich rynków.

 

 

Więcej informacji o marce można znaleźć na stronie internetowej www.guttvodka.pl