Dzisiaj jest: 21 Wrzesień 2017    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

"W XX wieku powstały trzy niezwykłe wynalazki: kubizm, blues i polska wódka" - Pablo Picasso

Firma Pawlina Sp. Sp. z o.o. jest właścicielem istniejącej od 2000 roku sieci salonów M&P Alkohole i Wina Świata. W chwili obecnej jest to 20 eleganckich salonów z wysokiej jakości winami i alkoholami mocnymi, z czego 17 znajduje się w Warszawie i okolicach oraz po jednym w Krakowie, Białymstoku i Kaliszu. Dodatkowo posiada prestiżowy Whisky&Cognac Club, biura sprzedaży bezpośredniej oraz zespół przedstawicieli handlowych w całej Polsce.

Importujemy wina i alkohole mocne z niemal całego Świata. Na półkach naszych salonów można znaleźć ponad 2000 tytułów, które sprowadzamy bezpośrednio od producentów. Mamy ponad 90-ciu dostawców zagranicznych oraz wielu polskich dostawców lokalnych alkoholi. Firma jest również właścicielem 3 marek wódek:
Starosta oraz należące do kategorii Premium: Pawlina i Dwór Polski.

Współpracujemy z tak znaczącymi dostawcami jak:

· W kategorii Whisky: BenRiach, GlenDronach, Springbank i Kilchoman ze Szkocji, Nikka z Japonii oraz Blanton’s Bourbon z USA.

· W kategorii win: Castellare di Castelina and Speri (Włochy), McWilliams (Australia), Pascual Toso (Argentyna), Tabali (Chile), Recanati (Izrael), Brunel de la Gardine (Francja), Waipara West (Nowa Zelandia), PradoRey (Hiszpania) i wiele, wiele innych

· Mamy również 3 linie koniaku, najlepszą meksykańską Tequilę, Rum Barcelo z Dominikany, grappę i likiery od włoskiego Ronera oraz wermuty, absynt, calvados i wiele innych

Pracujemy na rynku HoReCa oraz w sektorach B2B i B2C. Mamy ok 14 tysięcy stałych klientów indywidualnych, a w sektorze B2B jesteśmy dostawcą wielu cenionych i prestiżowych instytucji.

PAWLINA Sp. z o.o.
ul. Leonida Teligi 1a, 05-270 Marki
NIP 125-163-26-08